Plastycznie i bajkowo w Filii nr 11W ramach współpracy z Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej nr 2 w Sosnowcu w Filii nr 11 w Ostrowach Górniczych została zorganizowana kolejna już wystawka prac dzieci pod tytułem "Walentynki 2022”. Prace zostały wykonane przez uczniów klas I-III, można je będzie obejrzeć od 22 lutego do 20 marca 2022. Podziękowania należą się pani mgr Elżbiecie Grunkiewicz za pięknie zaprojektowanie wystawki.

Ale to nie wszystko... Kto z nas nie lubi bajek? Kochają je wszystkie dzieci, małe i nieco starsze. A i my sami, jako dorośli, uśmiechamy się na wspomnienie tej czy innej bajki. Dlatego tak ważne jest, aby czytać czy opowiadać je dzieciom, gdyż odgrywają w życiu dziecka ważną rolę. Na  spotkaniu z przedszkolakami z Przedszkola Miejskiego nr 31 w Sosnowcu w dniu 22 lutego 2022 wysłuchały bajki o Pinokiu. O jego zachowaniu, naiwności, nieposłuszeństwie i oczywiscie kłamstwie. Pinokio musiał doświadczyć wielu przykrych sytuacji, by zdać sobie sprawę co i kto jest dla niego najważnieszy. Na koniec spotkania przedszkolaki wykonały portret Pinokia. Spotkanie odbyło się w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom.

Plastycznie i bajkowo w Filii nr 11  Plastycznie i bajkowo w Filii nr 11  Plastycznie i bajkowo w Filii nr 11  Plastycznie i bajkowo w Filii nr 11