Wariacje na temat - wystawa w Filii nr 4W roku 2021 Filia nr 4 - Sielec ogłosiła konkurs plastyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Artystów pt.: "Wariacje na temat czyli... zabawa z mistrzami pędzla". Nadesłano mnóstwo prac, do wykonania których wykorzystano fragmenty obrazów wielkich malarzy. Autorzy prac stworzyli swoje wizje artystyczne dzieł wybranych spośród takich mistrzów jak: Pablo Picasso, Marc Chagall, Salvador Dali, Edvard Munch, Henri Matisse, Amedeo Modigliani, Vincent Van Gogh, Tadeusz Makowski, Georges Seurat. W naszej minigalerii w bibliotece przy ulicy Zamkowej 9, do końca marca 2022 roku, można zobaczyć prace dzieci i młodzieży - odważnych twórców, którzy wzięli udział w zabawie z wielkimi mistrzami pędzla. Zapraszamy w godzinach otwarcia placówki.

Wariacje na temat - wystawa w Filii nr 4  Wariacje na temat - wystawa w Filii nr 4  Wariacje na temat - wystawa w Filii nr 4  Wariacje na temat - wystawa w Filii nr 4
 Wariacje na temat - wystawa w Filii nr 4