Fotorelacja z festynu w Parku SieleckimW niedzielę 3 października 2021 nasza Biblioteka uczestniczyła w zorganizowanym przez Urząd Miasta pikniku promującym projekty zgłoszone do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Nasze stanowiska cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci i dorosłych. Cieszymy się, że mogliśmy być z Wami i mamy nadzieję, że będziecie o nas pamiętać podczas głosowania, które rusza już 8 października. Jednocześnie przypominamy o festynie rodzinnym, który odbędzie się w Bibliotece Tajemniczy Ogród w sobotę 9 października 2021 o godz. 11.00. A jeśli nie pamiętacie szczegółów zgłoszonych przez nas do Budżetu Obywatelskiego projektów - to tutaj znajdziecie ściągę - KLIK ;)

Fotorelacja z festynu w Parku Sieleckim  Fotorelacja z festynu w Parku Sieleckim  Fotorelacja z festynu w Parku Sieleckim  Fotorelacja z festynu w Parku Sieleckim