kindloteka plakat ZMAmazon STEM Kindloteka po raz kolejny zaprasza do wspólnego kodowania i programowania. Warsztaty programistyczno-robotyczne – prowadzone w kolorowej multimedialnej przestrzeni – nadal budzą spore zainteresowanie i emocje z Waszej strony. Zatem kontynuujemy zeszłoroczną formułę i od września ponownie proponujemy zapisy do dwóch grup zajęciowych – podstawowej oraz zaawansowanej. Zajęcia w grupie podstawowej są adresowane do dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z kodowaniem (sugerowany wiek 6-9 lat), a w grupie zaawansowanej do dzieci starszych i młodzieży - tych, którzy już nieraz tworzyli własne kody (sugerowany wiek 10-14 lat). Zapisy: Świat Nauki i Fantazji na poziomie I Zagłębiowskiej Mediateki, w godzinach otwarcia placówki (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 32 266 33 96).

Grupa podstawowa:

pierwszy i trzeci wtorek miesiąca, godz. 17.00-18.00

Zajęcia programistyczno-robotyczne (sugerowany wiek 6-9 lat): kodowanie na macie, ScratchJr, Scottie Go!, Makey Makey, robotyka, zajęcia STEM.

Grupa zaawansowana:

drugi i czwarty wtorek miesiąca, godz. 17.00-18.00
Zajęcia programistyczno-robotyczne (sugerowany wiek 10-14 lat): Scratch, Scottie Go!, Makey Makey, Canva, robotyka, zajęcia STEM.

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).