lektury s cool F7Roczny projekt edukacyjno-artystyczny Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu – Filii nr 7 -  "LEKTURY SĄ COOL" - dobiegł końca. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 29 przez cały rok szkolny projektowali, wymyślali i pstrykali. Począwszy od października 2023, podzieleni na grupy, wybierali raz w miesiącu lekturę, którą krótko omawiali i planowali scenkę rodzajową zgodnie z treścią książki, by następnie w określonej choreografii sfotografować się. Najlepsze zdjęcia z całego roku stworzyły  wystawę, która będzie dostępna w Bibliosferze od 11 czerwca do 31 lipca 2024 (w godzinach otwarcia placówki). Wernisaż wystawy odbędzie się we wtorek 11 czerwca 2024 o godz. 17.00 w Filii nr 7 BIBLIOSFERA na Osiedlu Kalinowa. Wstęp wolny – zapraszamy!

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).