IMG 20240605 160454

3 x D, czyli : Doceń – nie oceniaj! Dostrzeż – nie uciekaj wzrokiem. Nie bądź obojętny! Daj przykład – nie krytykuj, nie wyśmiewaj!

Pod takim hasłem w Filii nr 15 Mec odbywa się wystawa prac plastycznych uczniów Zespołu Szkół Specjalnych przy Ośrodku Terapii Nerwic dla Dzieci i Młodzieży w Orzeszu i oddziału Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu. Można na niej podziwiać piękne prace wykonane przez uczniów. Są to obrazy, łapacze snów, ceramika. Podczas inauguracji wystawy odbyła się także prelekcja oraz zbiórka wody mineralnej niegazowanej dla uczniów szkoły. Wystawę można oglądać w Oazie Kultury do 15 czerwca 2024r. Spotkanie zostało organizowane w ramach Zagórskiej Senioriady.

f15_sxD f15_sxD f15_sxD f15_sxD
f15_sxD f15_sxD f15_sxD