W związku z wejściem w życie uchwały nr 622/XXXIV/2020 Rady Miejskiej w Sosnowcu z dnia 26 listopada 2020 roku, dotyczącej likwidacji  Filii nr 8 przy ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 22 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Gustawa Daniłowskiego w Sosnowcu, uprzejmie informujemy, iż zamknięcie placówki nastąpi 22 grudnia 2020 roku. Po tym terminie zwroty książek z Filii nr 8 oraz remontowanej Biblioteki „Tajemniczy Ogród” przyjmować będą pracownicy likwidowanej Filii nr 8 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00), którzy przygotowują i pakują zbiory tej placówki w celu ich przeniesienia do przebudowywanej siedziby uniwersalnej Biblioteki „Tajemniczy Ogród” przy ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 23.