plakat powiadomienia smsDrodzy Czytelnicy, po reinstalacji powracamy z nową możliwością korzystania z systemu powiadamiania SMS. Stwarza to nowy kanał komunikacji między nami. Funkcja pozwala na informowanie Was o ważnych akcjach, zbliżającym się terminie zwrotu książek czy też rozpoczęciu naliczania opłaty za nieterminowy zwrot. Wiadomości otrzymywać będą wszyscy czytelnicy, którzy mają w kartotece wpisany numer telefonu oraz Ci, którzy poprzez dodanie numeru do własnego konta automatycznie zaakceptują niniejszą funkcję. Wierzymy, że ten sposób nowej komunikacji przyczyni się do jeszcze łatwiejszego i przyjemniejszego korzystania z naszych zbiorów.

Ale to nie wszystko!

Mamy do zaoferowania także nowe funkcje jeszcze bardziej aktywnego włączenia się w działalność Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu. Dzięki możliwościom wpisywania - na Waszych bibliotecznych kontach - książkowych recenzji i opinii, możecie od teraz kształtować czytelnicze gusta, podejmować pionierskie (bądź nie) recenzenckie próby oraz dzielić się Waszymi książkowymi oczarowaniami (oraz rozczarowaniami).

Przed dodaniem opinii należy się uprzednio zalogować oraz wybrać nick, którym pragniecie podpisywać swe opinie lub ocenić książkę adekwatną ilością gwiazdek.

Wierzymy, ze zechcecie podjąć tę próbę dobrej rozmowy o książkach, za którymi warto podążać, którym można zaufać, nad którymi trzeba się pochylić.

Nowość - Recenzje