Drodzy Czytelnicy, z radością informujemy, że mamy do zaoferowania Wam nowe funkcje jeszcze bardziej aktywnego włączenia się w działalność Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu. Dzięki możliwościom wpisywania - na Waszych bibliotecznych kontach - książkowych recenzji i opinii, możecie od teraz kształtować czytelnicze gusta, podejmować pionierskie (bądź nie) recenzenckie próby oraz dzielić się Waszymi książkowymi oczarowaniami (oraz rozczarowaniami).

Przed dodaniem opinii należy się uprzednio zalogować oraz wybrać nick, którym pragniecie podpisywać swe opinie lub ocenić książkę adekwatną ilością gwiazdek.

Wierzymy, że zechcecie podjąć tę próbę dobrej rozmowy o książkach, za którymi warto podążać, którym można zaufać, nad którymi trzeba się pochylić.