Dobra wiadomość dla miłośników książek elektronicznych. Od września 2023 możecie korzystać z naszych – na razie skromnych – zbiorów e-booków w formatach MOBI i EPUB. W myśl zasady „kropla drąży skałę” rozpoczynamy kompletowanie zbiorów. Zaczynamy od nowości. Oferta e-booków będzie stopniowo rozszerzana, czekamy na Wasze propozycje zakupu. Mamy nadzieję, że wirtualny księgozbiór spotka się ze sporym zainteresowaniem Czytelników. Pierwszy zakup sfinansowaliśmy ze środków Budżetu Obywatelskiego.

Wypożyczanie e-booków wygląda tak samo, jak wypożyczanie książek drukowanych, z tą różnicą, że wypożyczenia (pobrania) dokonujemy zdalnie, z domu, z pracy, z samochodu, jak Wam wygodniej. Oczywiście pamiętajcie, że korzystanie z e-booków jest usługą dla zarejestrowanych Czytelników, bez względu na to, z której placówki bibliotecznej korzystacie. Pierwsze wypożyczenie wymaga zaakceptowania Regulaminu.

Nie macie na czym czytać? Nic nie szkodzi, proponujemy usługę kompleksową. Chętnie wypożyczymy Wam czytniki e-booków do użytku domowego, całkiem za darmo, trzeba tylko pilnować terminów zwrotu.

Zatem, odpowiedź brzmi – nie bać się! W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu: tel: 534 868 481. Miłego czytania!