Angielski dla seniorówZagłębiowska Mediateka ogłasza nabór na  bezpłatne zajęcia z języka angielskiego dla seniorów, grupa początkująca, czyli angielski od podstaw. Spotkania będą odbywać się w piątki w godzinach od 12.00 do 13.00 w Sali edukacyjnej Zagłębiowskiej Mediateki. Obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z Informatorium Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11, poziom I) lub pod numerem telefonu 574 480 779. Serdecznie zapraszamy! BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).