Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Państwem super wiadomością! Dzięki pozyskanym z Fundacji PZU pieniądzom – już od września - zrealizujemy projekt Zagłębiowskiej Mediateki pn. „Kody dla wszystkich. Pula bezpłatnych kodów do platform e-bookowych dla czytelników Biblioteki w Sosnowcu”. Projekt jest odpowiedzią na ogromne zainteresowanie czytelników tą formą dostępu do literatury. Aktualnie czytelnicy mają możliwość korzystania z niewielkiej liczby bezpłatnych kodów do platformy Legimi.

Rosnąca popularność e-booków sprawia, że jako instytucja nowoczesna, podążająca za potrzebami naszych użytkowników chcemy, aby dostęp do książki w postaci cyfrowej był szerszy niż dotychczas i powszechnie stosowany. Szczegóły przedsięwzięcia już wkrótce. Przypominamy, że biblioteka dysponuje również czytnikami e-booków, które wypożyczamy bezpłatnie w Mediatece.

Pozyskiwanie dostępu do książki cyfrowej nie znaczy, że zaniedbujemy zakupy zbiorów tradycyjnych! Świeżutkie, pachnące nowości czekają na Państwa nie tylko w Zagłębiowskiej Mediatece, ale także w naszych placówkach na terenie całego miasta.

Partner: Fundacja PZU.

logo fundacja duze podstawowe poziomprawa RGB