Drodzy Czytelnicy, z ogromną przyjemnością zachęcamy do odwiedzin w zaprzyjaźnionym Designer Outlet Sosnowiec, w którym od niedawna funkcjonuje niezwykle elegancka i przytulna przestrzeń relaksu – strefa, w której utworzeniu pomogła nasza Biblioteka.

„Kto czyta książki żyje podwójnie” – te słowa Umberta Eco przyświecają wspólnemu projektowi Centrum i Biblioteki – dlatego poza miejscem do odpoczynku, dla klientów przygotowano regały wypełnione książkami, które przejrzeć można na miejscu, lub wziąć udział w akcji bookcrossingowej. Na czym polega bookcrossing? Zasady są proste – przynosisz książkę (już przeczytaną, ale wciąż ładną i kompletną) i w zamian zabierasz inną, która zwróciła Twoją uwagę podczas zakupów. Dzięki temu książki mogą krążyć między czytelnikami, zyskując drugie, trzecie i czwarte życie. Brzmi interesująco, prawda?

Masz chwilę? Rozsiądź się wygodnie na sofie lub fotelu i podziel się z innymi radością czytania. Książki są dostępne przez cały czas i są całkowicie bezpłatne. Przestrzeń do bookcrossingu znajdziecie w I części Centrum, tuż przy salonie Guess Accesories, Symbiosis i Lavard.

 Designer Outlet Sosnowiec  Designer Outlet Sosnowiec  Designer Outlet Sosnowiec  Designer Outlet Sosnowiec
 Designer Outlet Sosnowiec