Kalendarium wydarzeń kulturalnych

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu

Zagłębiowska Mediateka, ul. Kościelna 11, tel. 32 266-33-96

5.01, godz. 12.00

Ferie 2021 - Rozmowa online z Adamem Wajrakiem – przyrodnikiem, autorem licznych artykułów oraz książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych na temat przyrody i życia w zgodzie z naturą (prowadzenie: Ala Ludwichowska).

12.01, godz. 12.00

Ferie 2021 - Rozmowa online z Grzegorzem Kasdepke - jednym z najchętniej czytanych polskich autorów bestsellerowych książek dla dzieci, dziennikarzem, scenarzystą (prowadzenie: Bartek Majzel).

Spotkania będą emitowane na żywo na bibliotecznym kanale w serwisie YouTube. Dostęp będzie można uzyskać wchodząc bezpośrednio na www.youtube.com/bibliotekasosnowiec lub poprzez kliknięcie aktywnego linku na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl bądź na Facebooku Biblioteki: www.facebook.com/mbpsosnowiec

***

Galeria "Pod Świetlikiem" Zagłębiowskiej Mediateki, ul. Kościelna 11, tel. 32 266-33-96

7.01-12.02, w godz. otwarcia placówki

Sztuka a prawo karne – wystawa Prof. Uwe Schefflera z Katedry Prawa Karnego, Prawa Karnego Procesowego i Kryminologii Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

Galeria Zagłębiowskiej Mediateki, ul. Kościelna 11, tel. 32 266-33-96

22.01-5.03, w godz. otwarcia placówki

Plakat filmowy – wystawa przygotowana we współpracy z Zespołem Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej.

***

Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w miesięcznym harmonogramie imprez.

Przypominamy o procedurach związanych z pandemią COViD-19, obowiązujących w MBP w Sosnowcu.