Pierwszaki w Filii nr 2W październiku gościliśmy pierwszaki ze Szkoły Podstawowej nr 45. Podczas lekcji dzieci poznały zasady korzystania z biblioteki. Zwiedzały także wszystkie biblioteczne zakamarki. Przeglądając księgozbiór dziecięco-młodzieżowy nauczyły się rozróżniać rodzaje książek. Dużym zainteresowaniem cieszyło się urządzenie do kodowania i rozkodowywania zbiorów oraz wklejanie pasków zabezpieczających przed kradzieżą. Był też czas na łamigłówki, a na koniec czekały na pierwszaków słodkości oraz zakładki do książek.

Pierwszaki w Filii nr 2  Pierwszaki w Filii nr 2  Pierwszaki w Filii nr 2  Pierwszaki w Filii nr 2
 Pierwszaki w Filii nr 2