W czerwcu na Rudnej

rc1

Filia nr 2

Czerwiec w Filii nr 2 - Rudna IV obfitował w wiele spotkań i zajęć. Odwiedziły nas dzieci z Przedszkoli nr 3 i 57. Przedszkolaki wzięły udział w różnorodnych zajęciach. Ponieważ zbliżają się wakacje grupa z Przedszkola 57 obejrzała prezentację nt. bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku, a następnie kolorowała ilustracje przedstawiające bezpieczne zachowania. Obchodziliśmy także Dzień Ojca - dzieci uczestniczyły w pogadance oraz wykonywały krawaty dla taty. Najmłodsza grupa dzieci przygotowała prace plastyczne - gipsowe motylki, natomiast dzieci z Przedszkola nr 3 dowiedziały się co nieco o książkach, obejrzały prezentację i wykonały prace plastyczne.

Odwiedziliśmy również przedszkolaków w Przedszkolu nr 57 i w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom czytaliśmy bajeczki.

Dzieci z Przedszkola nr 3 wraz ze swoimi paniami odwiedziły naszą bibliotekę, aby podziękować za współpracę w minionym roku szkolnym i wręczyły nam piękne, zrobione własnoręcznie, kolorowe kwiaty.

W minionym tygodniu odbyło się też literackie spotkanie dla seniorów, podczas którego czytelniczki omawiały kolejne ostatnio przeczytane przez siebie książki oraz zapoznawały się z nowościami dostępnymi w naszej placówce.

rc2rc3

rc4rc5

rc6rc7

rc8rc9

rc10rc11

Z życia filii

Dzień Mamy i nie tylko...

tnp1

Filia nr 17

Jeśli ktoś nie ma jeszcze pomysłu czym obdarować Mamę w dniu jej święta, to może zerknąć do naszej galerii, aby zobaczyć co stworzyli zdolni, młodzi i kreatywni uczestnicy na popołudniowych warsztatach. W trakcie pracy wkładali całe serce w wykonanie upominków dla swoich Mam, aby na koniec móc się pochwalić takimi oto efektami.

Więcej…

Wręczenie nagród "Dla Ciebie Mamo"

dcm1

Filia nr 6

21 maja 2019 w Filii nr 6 - Niwka odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym "Dla Ciebie Mamo", w którym udział wzięli uczniowie trzech sosnowieckich szkół podstawowych: SP nr 18, SP nr 30 i SP nr 36. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Więcej…

Na Dzień Mamy

dm1

Filia nr 2

Za kilka dni będziemy obchodzić święto wszystkich mam. Z tej okazji w Filii nr 2 - Rudna IV odbyły się zajęcia, podczas których dzieci z Przedszkola nr 57 wzięły udział w pogadance nt. Dnia Matki oraz wykonały dla swoich mam piękne laurki, które wręczą im 26 maja.

Więcej…

"Niezapominajka" - nie zapomnij o mnie

60981386 553601835044062 7522419706075021312 n

Impreza charytatywna z udziałem Filii nr 15

W niedzielne popołudnie mieszkańcy Sosnowca spotkali się na imprezie charytatywnej "NIEZAPOMNAJKA" zorganizowanej przez Stowarzyszenie "Kocia Becia" przy współpracy Miejskiej Biblioteki Publicznej i innych organizacji pozarządowych działających w mieście.

Więcej…
Joomla templates by Joomlashine