Wystawa Barwy jesieni"Jesień różne ma oblicza - różnobarwne korony drzew, spadające liście i owoce, krótsze dni, a coraz dłuższe wieczory, częste deszcze i zimniejsze noce... Jesień potrafi być piękna i urzec nas swoją urodą”. Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 w Sosnowcu w ramach współpracy z biblioteką zorganizowało w Filii nr 11 w Ostrowach Górniczych wystawę prac dzieci pt. "Barwy jesieni”. Może nie jest to odpowiednia pora roku, ale cóż, nie sposób nie pokazać i nie pochwalić prac, w które dzieci włożyły dużo serca i wysiłku. Trzeba doceniać wszelkie prace stworzone wyobraźnią, własnymi dłońmi. Jest to szczególnie ważne dla młodych artystów, gdyż czują się wówczas docenieni. Dla dzieci pokazanie ich prac jest nie tylko powodem do radości, ale także motywacją do dalszego rozwoju twórczego. Utwierdza je to w przekonaniu, że warto się starać, tworzyć i dzielić się z innymi swoimi pracami.

Ekspozycję można oglądać w godzinach otwarcia placówki.

Wystawa Barwy jesieni  Wystawa Barwy jesieni  Wystawa Barwy jesieni  Wystawa Barwy jesieni
 Wystawa Barwy jesieni