DKK-15lat
26 lipca 2021 roku o godz. 17.00 w Bibliotece Śląskiej odbyło się, organizowane z okazji 15-lecia Dyskusyjnych Klubów Książki w województwie śląskim, spotkanie. Bez wątpienia nie mogło na nim zabraknąć członków DKK „Każdy Kocha Dyskusje” z sosnowieckiej biblioteki. Spotkanie o niezwykle familiarnym kształcie – były to bowiem „Imieniny Anny” – wszystkim przypadło do gustu. Mieliśmy okazję wysłuchać zwierzeń i przemyśleń Anny Dziewit-Meller oraz Anny Cieplak na temat: Śląska, Zagłębia Dąbrowskiego, swojej twórczości, kobiet w literaturze, roli rodziny w życiu człowieka, o korzeniach i tradycjach tkwiących w każdym z nas. Rozmowę poprowadziła oczywiście Anna Sojka z Radia Katowice.

dkk3  dkk3  dkk3  dkk3

_______________________________

Dyskusyjny Klub Książki realizowany jest we współpracy z Biblioteką Śląską, Instytutem Książki i Ministerstwem Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.