Plakat - KSIĄŻKOMATY CZYNNEGorąco zachęcamy wszystkich Czytelników sosnowieckiej Biblioteki do korzystania z czynnych całodobowo książkomatów „Kasia” (ul. Zagórska 3) i „Gucio” (ul. Kościelna 11), które umożliwiają wypożyczanie i zwracacie zbiorów również w tym trudnym czasie, gdy wszystkie biblioteki są zamknięte. To naprawdę proste i wygodne, a przede wszystkim – bezpieczne!

Korzystanie z książkomatów jest bezpłatne i intuicyjne, a co najważniejsze – daje dostęp do całego księgozbioru Zagłębiowskiej Mediateki. Nie tylko do książek. Wypożyczać można również płyty CD, DVD audiobooki i gry planszowe!

Tu przypominamy jak korzystać z książkomatów – KLIK

Drogi Czytelniku, jeśli nie masz jeszcze konta w bibliotece, a chcesz korzystać z książkomatów, załóż je online! Zarejestruj się poprzez e-katalog dostępny na naszej stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl  Po wypełnieniu deklaracji koniecznie poinformuj o tym bibliotekarza. Skontaktuj się poprzez maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: 534 868 481 i czekaj na instrukcje dalszego postępowania.

Pamiętaj, że musisz opłacić koszt wydruku karty bibliotecznej (3 zł) niezbędnej do korzystania z książkomatów. Pieniądze przelej na konto: 04 1050 1360 1000 0008 0000 1588.

Zapraszamy!