Stało się - artystyczne zmagania na kartach przygotowanych przez Zagłębiowską Mediatekę dobiegły końca. Ich efekty już od poniedziałku będzie można podziwiać na pokonkursowej wystawie. Gorąco zapraszamy do samodzielnego przekonania się, jak trudno było podjąć decyzję o zwycięzcach. Nie przedłużając jednak...

13-16 lat - kategoria „Juniorzy”:

Miejsce 1: Daria Zdrodowska 👑

Miejsce 2: Piotr Uherek

Miejsce 3 ex aequo: Paulina Kośmider

Miejsce 3 ex aequo: Marta Pelikan

Wyróżnienia przyznano następującym osobom: Wiktoria Holk-Łebińska, Maja Ziemiańska

od 17 lat - kategoria „Dorośli”:

Miejsce 1: Agnieszka Gola 👑

Miejsce 2: Zuzanna Piekarska

Miejsce 3 ex aequo: Szymon Cebulski

Miejsce 3 ex aequo: Agnieszka Engler

Wyróżnienia przyznano następującym osobom: Paula Stalmach, Katarzyna Stępień, Maria Werbicka

Z laureatami skontaktujemy się mailowo.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom. Pomysły, ilość włożonej pracy oraz zaprezentowany talent są naprawdę powalające. Mamy szczerą nadzieję, że tworzenie tych małych arcydzieł sprawiło Wam tyle radości, ile trudności przysporzyło nam wyłonienie zwycięzców.

Dodatkowo, niektóre z prac musieliśmy odrzucić ze względu na brak karty zgłoszeniowej / przesłanie karty, której nie dało się odczytać / wypełnienie karty komputerowo, a nie ręcznie. Szkoda, bo prace te były ciekawe i kreatywne. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

Link do regulaminu - KLIK.

FANTASTYKA2020:

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Gustawa Daniłowskiego w Sosnowcu

Partnerzy wydarzenia: Stowarzyszenie Trzy Plansze oraz Śląski Klub Fantastyki.

Patron honorowy: Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński.

Patronat medialny: Czasopismo samorządowe Sosnowca „Kurier Miejski”, Miesięcznik społeczno-kulturalny „Śląsk”, TVP3 Katowice, oraz portale internetowe: Sosnowiec.pl, Sosnowiecki.pl, SielsiaKultura.pl, WiadomościZagłębia.pl, TwojeZagłębie.pl, Nakanapie.pl, Fahrenheit.net.pl, Ostatniatawerna.pl, Gavran fan-dom.pl, Fantasmarium.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Logo ministerstwa kultury