Plakat promujący Kino w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza wszystkich stałych bywalców Kina w Bibliotece oraz osoby, które dotąd nie miały okazji uczestniczyć w darmowych środowych seansach, na kolejne projekcje - wartych uwagi - filmowych perełek.

Styczniowe i lutowe wieczory, tym razem, wypełnią nam komediodramaty, komedie i filmy akcji poruszające ważne, często delikatne tematy, w sposób lekki i pogodny, pozostawiający widzów w dobrym i optymistycznym nastroju. Na ekranie pojawią się m.in. Viggo Mortensen, Maggie Smith, Diane Keaton, Jane Fonda, Rachel McAdams, Kevin Spacey, Richard Gere, Eddie Murphy. Wstęp wolny.

Seanse odbywać się będą w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w środy (8.01;15.01;22.01;29.01;5.02;12.02;19.02;26.02) o godz. 18.00.

Gdzie można sprawdzić repertuar Kina w Bibliotece?

• Na plakatach i ulotkach w Zagłębiowskiej Mediatece (ul. Kościelna 11).
  • Poprzez wysyłany regularnie newsletter (link do zapisu znajduje się na górze oraz na dole witryny).
  • Poprzez wpisanie aktualnego hasła po kliknięciu na plakat reklamujący Kino w Bibliotece na www.biblioteka.sosnowiec.pl. Pytania o hasło prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pod numer telefonu 693 266 411 lub do dyżurujących bibliotekarzy we wszystkich placówkach MBP. Podane hasło obowiązuje przez cały rok!

Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.

Uprzejmie informujemy, że wejście do Auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Prosimy o punktualność!
Przypominamy, że w Auli Zagłębiowskiej Mediateki obowiązuje całkowity zakaz jedzenia i picia.

26 lutego 2020 - Amerykański film komediowy w reżyserii Billa Holdermana, w którym główne role zagrały: Jane Fonda, Diane Keaton i Candice Bergen.

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym dla przyjemności klubie książki. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale słynne "Pięćdziesiąt twarzy Greya” staje się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

Czas projekcji – 1:44:00