Komunikat - biblioteki otwarteDrodzy Czytelnicy, w oparciu o rekomendacje Biblioteki Narodowej, umożliwiającej pozostawienie otwartych bibliotek, informujemy że wszystkie nasze placówki (wypożyczalnie) pozostają otwarte wg normalnego harmonogramu dostępnego na stronie internetowej Biblioteki. Natomiast z jedynej otwartej Czytelni można korzystać w Zagłębiowskiej Mediatece.

Do Waszej dyspozycji oddajemy również Pokój Pracy Indywidualnej oraz Strefę Kinomana (pomieszczenia są regularnie dezynfekowane i można z nich korzystać po wcześniejszej rezerwacji w Multimediach dla Dorosłych). Jednocześnie polecamy korzystanie z naszych książkomatów i wrzutni, umożliwiających maksymalne ograniczenie kontaktu z pracownikami i innymi użytkownikami Biblioteki.

O ewentualnych zmianach w obostrzeniach będziemy informować na bieżąco we wszystkich dostępnych kanałach informacyjnych.