legimi new

Drodzy Czytelnicy, Miłośnicy e-booków – wiemy jak bardzo brakuje Wam dostępu do darmowych kodów do Legimi. Nam również zależy, by jak najprędzej móc ponownie zacząć udostępniać Wam kody, ale niestety tym razem nie wszystko zależy od nas… Chcąc rozszerzyć naszą ofertę o znacznie większą liczbę kodów do Legimi, ale także o piny do IBUK Libry i Ebookpoint Biblio zdecydowaliśmy się na udział w niezwykle atrakcyjnym projekcie Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Książki online dla każdego, pilotowanym przez Bibliotekę Śląską. Projekt ten uzyskał duże poparcie mieszkańców naszego województwa, ale jak to zwykle bywa z dużymi projektami, mnóstwo czasu pochłaniają prace związane z przetargami i procedurami zamówienia publicznego.

Obiecujemy, że gdy tylko dostaniemy „zielone światło” na kolportaż kodów, informacje o zasadach korzystania z Legimi, Ibuk Libry i Ebookpoint Biblio trafią prosto na stronę www.biblioteka.sosnowiec.pl, naszego Facebooka i na plakaty. Prosimy o jeszcze troszkę cierpliwości…

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Działem Instruktażu i Promocji (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 693 266 411 - od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00)

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publiczne w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter).