podwodny świat ckziuMiejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza do zwiedzania wystawy grafik uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska im. Legionów Polskich w Sosnowcu „Podwodny świat”. Ekspozycja udostępniana będzie w Pasażu Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu (poziom 0), do 31 marca 2024, w godzinach otwarcia Mediateki. Wstęp wolny.

Wystawa grafik uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska im. Legionów Polskich w Sosnowcu „Podwodny świat” jest ciekawym zbiorem prac artystycznych, które zapraszają nas do odkrywania tajemnic głębin oceanu. Prezentowane grafiki cyfrowe wykonane zostały w programach Adobe Photoshop oraz Illustrator.

Prace ukazują bogactwo kolorów i form życia, które tkwi pod powierzchnią wód głębokich. Różnorodność kompozycyjna sprawia, że uczniowie przenoszą nas w magiczną podróż przez niezbadane obszary oceaniczne. Ekspozycja ta zachęca do refleksji nad pięknem oraz delikatnością świata podwodnego, podkreślając jego znaczenie dla naszej planety.

Grafiki powstały w pracowniach prowadzonych przez Patrycję Juszczak oraz Karinę Koczwarę, drukowaniem prac zajęła się Karina Koczwara, wystawę zorganizowała Bożena Fulas.

 

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).