pshemsky plakat zmZagłębiowska Mediateka zaprasza w dniach 9.01–25.02.2023 na wystawę fotografii „Pshemsky - proza życia”. Midisaż ekspozycji odbędzie się w piątek 20 stycznia 2023 o godz. 18.00 w Galerii Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11. Wstęp wolny.

Pshemsky o sobie:

Jestem samoukiem w świecie fotografii. W roku 2019 odkryłem aparat i moją artystyczną duszę. Otaczający świat, czy też prozę życia, widzę w tonacji czarno-białej.

Tak czuję fotografię. Tak ją Państwu przedstawiam. Towarzyszy mi motto: „Życie czasem tworzy banały, które tworzą piękno. Czasem.”

Wystawa udostępniana będzie w Galerii Zagłębiowskiej Mediateki w terminie 9.01–25.02.2023 - przed i w trakcie wszystkich wydarzeń kulturalnych odbywających się w Auli. Osoby zainteresowane przyjrzeniem się z bliska prezentowanym pracom w godzinach otwarcia Mediateki, ale nie podczas imprez kulturalnych, proszone są o wcześniejszy kontakt z Informatorium Zagłębiowskiej Mediateki lub o zwrócenie się po pomoc w szatni.

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).