120 lat Sosnowca wystawa Sosnowiec obchodzi w tym roku swoje 120-te urodziny. Z tej okazji w mieście odbywa się wiele imprez artystycznych i sportowych. Filia nr 7 BIBLIOSFERA Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu, z okazji święta miasta, przygotowała urodzinową wystawę prac plastycznych podopiecznych Fundacji im. Brata Alberta i Klubu Seniora z Osiedla Kalinowa. Tematem obrazów jest oczywiście Sosnowiec, a wystawa ma charakter integracyjny. Wernisaż wystawy odbędzie się 8 listopada 2022 o 11.00 w Bibliosferze przy ul. Kalinowej. Prace plastyczne przedstawiające artystyczną wizję Sosnowca będzie można oglądać do końca grudnia 2022 w godzinach pracy biblioteki. Wstęp wolny.

Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).