Otwarcie BTO Po trwającym kilka miesięcy remoncie i skomplikowanych pracach, mających na celu przeobrażenie Biblioteki przy ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 23 w uniwersalną placówkę dla dzieci, młodzieży i dorosłych, z przyjemnością ogłaszamy, że nasze „BTO” otworzy swe podwoje już w poniedziałek 19 kwietnia 2021! Gorąco zapraszamy!

 

 Biblioteka Tajemniczy Ogród przeznaczona jest dla wszystkich miłośników książek, bez względu na wiek i zainteresowania – ceniących sobie przytulne, pogodne, zachęcające do literackich poszukiwań biblioteczne wnętrza.

 

Wybór lektur jest naprawdę ogromny - 30 tysięcy woluminów! Dodatkowo, księgozbiór został ułożony w sposób niezwykle intuicyjny i wygodny dla czytelników. Dzięki temu każdy użytkownik może się, tuż po wejściu do lokalu, udać bezpośrednio do regałów, mieszczących jego ulubione książki z gatunku fantastyki, horroru, powieści obyczajowej, romansu itp.

 

Do dyspozycji czytelników oddano dwa komputery z bezpłatnym dostępem do internetu oraz niewielką, za to dobrze oświetloną przestrzeń czytelnianą, w której (po pandemii) odbywać się będą zajęcia dla dzieci i spotkania hobbystyczne. Z wizyty w Tajemniczym Ogrodzie zachwycone z pewnością będą maluchy, gdyż dla nich przygotowano najsympatyczniejszy zakątek - uroczy domek pełen kolorowych książeczek, komiksów, gier i zabawek edukacyjnych. W czasie gdy rodzice i dziadkowie będą szperać między regałami, pociechy spędzą miłe chwile w przyjaznej im bajkowej przestrzeni.

 

Godziny otwarcia Biblioteki Tajemniczego Ogrodu:

Poniedziałek, wtorek, środa, piątek: 10.00-18.00

Czwartek: 10.00-15.00

Sobota: nieczynne

 

 Zdjęcia z Tajemniczego Ogrodu  Zdjęcia z Tajemniczego Ogrodu  Zdjęcia z Tajemniczego Ogrodu  Zdjęcia z Tajemniczego Ogrodu
 Zdjęcia z Tajemniczego Ogrodu  Zdjęcia z Tajemniczego Ogrodu  Zdjęcia z Tajemniczego Ogrodu  Zdjęcia z Tajemniczego Ogrodu
 Zdjęcia z Tajemniczego Ogrodu  Zdjęcia z Tajemniczego Ogrodu  Zdjęcia z Tajemniczego Ogrodu